1 » O firmie2

Zmiana języka

PolskiAngielskiNiemiecki

Kontakt

 • GREEN BAY INNOVATION TECHNOLOGY
  Malczewskiego 4
  93-154 Łódź
  NIP: 728-245-68-02
 • E-mail:biuro@greenbay.com.pl
 • Telefon510 114 400
  530 444 014
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00

Systemy płatności

 • PayU
 • eserivce
 • BGŻ

O firmie

Firma GREEN BAY INNOVATION TECHNOLOGY została założona w 2012 r. Od samego początku istnienia firmy postawiliśmy na najwyższą jakość sprzedawanych produktów, profesjonalna wiedzę, kwalifikacje oraz zaplecze logistyczne. Dzięki temu staliśmy się ekspertami w sprzedaży nowoczesnych rozwiązań z zakresu chemii technicznej. Staramy się sprostać wymaganiom rynku i zaspokoić potrzeby każdego klienta. Nasze usługi kierujemy zarówno do przemysłu, jak i klienta indywidualnego. ( w przypadku stałej współpracy oferujemy atrakcyjny system rabatowy)
Prezentowane przez nas produkty posiadają najwyższą jakość i certyfikaty jakości. Dostarczamy produkty dostosowane do wszelkich branż przemysłu ( przemysł stoczniowcy, motoryzacyjny, górniczy, transportowy, rolno-spożywczy, wojskowy itp).
 
Oferowany przez nas asortyment jest nieustannie rozszerzony, aby sprostać Państwa największym wymaganiom. Ideą firmy jest indywidualne podejście do każdego partnera handlowego. Budujemy silne i trwałe relacje z naszymi klientami. Stawiamy na sprawną i profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego asortymentu.
 
Cieszymy się coraz większą satysfakcja i zaufaniem naszych odbiorców, którzy z powodzeniem korzystają z naszych usług ponownie. Naszym głównym celem i misja firmy jest dążenie do ciągłego rozwoju w obszarze chemii przemysłowej i użytkowej.
 
Gwarantujemy Państwu najwyższy standard oferowanych produktów i najlepsza obsługę. Konsekwentnie realizując ta politykę budujemy trwałe relacje z naszymi partnerami, oraz długotrwała współpracę kształtujące nasz wspólny sukces.

 Zapewniamy:
-Atrakcyjne ceny
-Różnorodny asortyment
-Szybka realizację zamówień
-Profesjonalne doradztwo
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl